طراحی لوگو | ساخت لوگو | طراحی نشان تجاری

برای داشتن یک لوگو حرفه‌ای باید با طراحان درستی کار کنید و فراید‌های دقیقی را طی کنید. ما در مجموع لوگو ایران با تیمی تخصصی از ایده پردازی تا طراحی لوگو حرفه‌ای و خلاقانه در کنار شما هستیم.

مشاوره رایگان 09196290625

قدم به قدم تا یک لوگو حرفه‌ای

قدم اول: تحقیق درباره زمینه ی کسب و کار
قدم دوم: بدست‌آوردن شناخت از صاحب کسب و کار
قدم سوم: طرح اولیه، ارائه خدمات و ایده های اولیه
قدم چهارم: تجدید نظر
قدم پنجم: آماده کردن طرح نهایی و تحویل کار

برای شما لوگویی ساده، مفهومی، متمایز و حرفه‌ای خلق می‌کنیم.

نکات مهم که باید بدانید

طراحی یک لوگو ۱۵ روز زمان نیاز دارم.
قبل از شروع طراحی با سلیقه شخصی شما آشنا می‌شویم.
در مجموع ۳ طرح به شما ارائه می‌شود.
طرح نهایی در قالب فایل‌های مختلف ارائه می‌شود تا تمام نیازهای شما برطرف گردد.

نمونه سفارش‌های انجام شده

طراحی لوگو | ساخت لوگو | طراحی نشان تجاری

برای شما لوگویی ساده، مفهومی، متمایز و حرفه‌ای خلق می‌کنیم.

طراحی لوگو حرفه‌ای یا آرم به دلیل آنکه در مدت کوتاهی تبدیل به یکی از مهمترین المان‌های هویت بصری شما می‌شود امری کاملاً تخصصی است. لوگو ایران با عینی سازی و به تصویر کشیدن ایده‌های طراحان، با توجه به خواسته شما و کاربری لوگو، نتایجی ماندگار و ارزشمند را خلق کرده است. ابتدا با انجام مشاوره‏‌های لازم نیازهای فعلی و آتی کارفرما شناسایی می‏‌گردد. سپس بر اساس آن تدوین و طراحی لوگو مناسب انجام می‌شود.


تعرفه طراحی لوگو مشاوره رایگان

مراحل سفارش طراحی لوگو در لوگو ایران

سفارش طراحی لوگو در لوگو ایران به صورت کاملا حرفه‌ای، تخصصی انجام می‌شود، هدف اصلی مجموعه شناسایی اهداف و خواسته‌ی مشتری و همراه کردن او برای ارائه بهترین طرح مطابق با نیاز وی می‌باشد. تمام مراحلی که برای سفارش طراحی نشان در این مجموعه باید صورت بگیرد عبارتند از: مشاهده نمونه کارها، برسی تعرفه طراحی، تماس با کارشناسان و تشریح سفارش خود، وایز %۵۰ هزینه تعرفه، تسویه حساب کامل و تحویل طرح نهایی.

نمونه سفارش‌های انجام شده

پذیرای صدای گرم شما هستیم .
تیم ما از پاسخ دادن به سوالات شما و مشاوره دادن به شما خوشحال می شود.

09196290625

سوالات متداول

1زمان طراحی چند روز است؟
از زمانی که سفارش ثبت شود تا زمانی که لوگو و فایل اصلی تایید و ارسال شود 14 روز کاری.
2بعد از طراحی چه فایلی به من تحویل می‌دهید؟
چهار فایل وکتور، پی دی اف، PNG و JPG به شما تحویل داده می‌شود که از این فایل‌ها می‌توانید در تمام امور تبلیغاتی در هر سایز استفاده کنید.
3چند اتود برای طرح اولیه ارسال می‌شود؟
مجموعه لوگو ایران برخلاف دیگر شرکت‌ها تنها يک اتود ارايه می‌دهد زیرا طراحی لوگو را خلق یک اثر هنری می‌داند.
4اگر طرح اولیه پیشنهادی تایید نشد چه اتفاقی می‌افتد؟
لوگو ایران بعد از انجام مشاوره های ‌لازم و در نظر گرفتن نقطه نظرهای کارفرما شروع به طراحی جدید می‌نماید.
5در صورتی که از ادامه پروژه منصرف شدم مبلق پیش پرداخت بازگردانی می‌شود؟
بله در هر لحظه شما می‌توانید درخواست توقف طراحی و بازگشت وجه کنید.
6من در یک استان دیگر هستم چگونه درخواست طراحی کنم؟
تمام فعالیت مجموعه لوگو ایران به صورت آنلاین و بربستر وب می‌باشد از این رو شما می‌توانید باتماس با کارشناسان ما درخواست طراحی و ثبت سفارش کنید.

طراحی نشان را دست کم نگیرید

طراحی آرم هر شرکت یکی از گرانبهاترین و ارزشمندترین الزامات هر شرکت جهت شروع بازاریابی و فروش می‌باشد. هیچ وقت به سادگی از روی طراحی لوگو رد نشوید. نشان اولین چیزی است که در حافظه بصری مخاطبان از شما شکل می گیرد. طراحی لوگو از مهمترین اقدامات در برندسازی محسوب می شود. طراحی ارزان آرم یکی از ابتدایی ترین کارها است که توسط طراحان گرافیک انجام شده و هر چه قیمت طراحی آرم بیشتر باشد کیفیت کار به مراتب بیشتر خواهد بود . از نشان برای درج در سایت ، ست اداری ، بنر و کارت ویزیت و … استفاده می شود. پس اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید کسب وکارتان را حرفه‌ای شروع کنید و یا می‌خواهید همین امروز گذشته اشتباه را تغییر دهید با ما تماس بگیرید

لوگو چیست؟

بصورت خیلی ساده، لوگو نمادهایی از متن و تصاویر هستند که به ما در شناسایی برند های مورد علاقه مان کمک می کند. یک آرم خوب، سنگ بنای نام تجاری شماست. این به مشتریان کمک می کند تا بدانند که چه کاری انجام می دهید، چه کسی هستید. این یک مسئولیت بزرگ در یک تصویر کوچک است.

علامت تجاری چیست؟

علامت تجاری، نشانی است که قادر است کالاهای تولیدی یا ارائه شده توسط یک بنگاه را از کالاها یا خدمات سایر بنگاه‌ها متمایز نماید. در حقیقت آنچه کالاها و خدمات را از یکدیگر متمایز میسازد و آنها را نسبت به هم برجسته میکند عبارت است از نام، علامت تجاری یا همان لوگو. وظیفه اصلی یک علامت تجاری این است که مصرف کنندگان را قادر میسازد محصول یک شرکت خاص را شناسایی کنند تا بتوانند آن را از محصولات مشابه رقیبان آنها تشخیص دهند. علائم تجاری در استراتژی های بازاریابی و معرفی کالاهای شرکت نقش محوری ایفا می کنند و در تعریف وجهه و شهرت محصولات شرکت از دید مصرف کنندگان تاثیرگذار هستند.

تفاوت لوگو و علامت تجاری در چیست؟

اصطلاحاتی از قبیل آرم، نشانه، لوگو و علامت تجاری واژگانی هستند که به صورت روزانه بر زبان گفتاری ما می آید و یا گاه و بی گاه شنیده می شوند.لوگو و علامت تجاری با هم تفاوتی ندارند، بنابراین لوگو و علامت تجاری یکی از حقوق مالکیت معنوی است که منظور از آن عبارت، طرح، علامت و نشانی است که امکان شناسایی و تشخیص محصولات را از یکدیگر فراهم می آورد.

چرا باید لوگو داشته باشیم؟

طراحی لوگو اصلی‌ترین مرحله در برندسازی است. لوگو یا نشان حرفه ای می تواند به کسب‌و‌کار شما و چگونگی درک مشتری از کسب‌و‌کار کمک کند و یکی از مهم‌ترین پیش‌نیازهای هر کسب‌و‌کاری شناخت مشتریان هدف و جذب آن‌ها می‌باشد. اگر به تمام برندهای مطرح دنیا نگاه کنید متوجه می‌شوید که همه آن ها دارای نشان هستند زیرا به اهمیت طراحی لوگو برای کسب و کار خود پی برده‌اند. یکی از تاثیرگذارترین فاکتورها بر چگونگی درک مشتری از کسب‌و‌کار، لوگو می‌باشد. یکی از فاکتورهای موثر در جذب اعتماد مشتری طراحی لوگو به صورت حرفه‌ای است. از طرف دیگر نشانه‌ها تصویری کوتاه، مختصر اما مفید از فعالیت شما در ذهن مشتری ایجاد می‌کنند. لوگو یکی از بهترین ابزارهایی است که می‌تواند نشان‌دهنده هویت برند شما باشد. هویت برند ویژگی‌هایی است که شما را از دیگران متمایز می‌کند.

هزینه طراحی لوگو چقدر است؟

قیمت طراحی لوگو مسلما یکی از اولین دغدغه هایی است که اگر به دنبال طراحی نشان می باشید به سراغ شما خواهد آمد و یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب شرکت مناسب می باشد. قیمت طراحی لوگو در داخل کشور می تواند از ۵ هزار تومان تا ۳۰ میلیون تومان متغیر باشد و تعیین این هزینه بستگی به عوامل و شرایط مختلف دارد و نمی توان هیچ قیمت ثابتی برای آن مشخصی کرد. از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی لوگو می توان به طراح، میزان پیچیدگی و نوع لوگو اشاره نمود. البته طبق تجربه ی ما هزینه طراحی لوگو بیشتر به خود طراح و میزان هزینه که شرکت می خواهد انجام دهد بستگی دارد.
بنابراین نمی‌توان یک قیمت خاص را برای طراحی لوگو تعیین کرد. علاوه بر این، همه طراحان گرافیک از روش‌های مختلفی برای تعیین هزینه‌ی طراحی لوگو استفاده می‌کنند. شما می توان برای آگاهی از تعرفه طراحی لوگو در در مجموعه لوگو ایران هزینه هارو بررسی فرمایید.

هزینه طراحی لوگو در لوگو ایران

لوگو ایران دید کامل نسبت به عناصر بصری برند دارند و کار های طراحی خود را با مطالعات بسیار در کنار تیمی خلاق، پویا و با تجربه صورت می دهند، قیمت طراحی لوگو در این مجموعه از هزینه طراحی توسط افراد مشهور و اساتید طراحی به نسبت کمتر بوده ولی از سطح تیم های آماتور، شرکت های تبلیغاتی، طراح های آماتور و متوسط نیز بالا تر خواهد بود.

روند طراحی لوگو در لوگو ایران

روند طراحی لوگو

با توجه به ابعاد کسب و کار شما ، بازه ای ۷ تا ۱۴ روزه برای طراحی یک لوگو در نظر گرفته می شود. ما بازار هدف شما را بررسی می کنیم و پس از تحقیق در این حوزه طراحان ما شروع به طراحی لوگوی شرکت شما خواهند کرد. در ابتدا ۱ اتود با توجه به خواسته های کارفرما و سلیقه ای که دارد همچنین بررسی مخاطبان ، بازارهدف ، سن مخاطب ، جنس مخاطب ، رقبا و … که توسط کارشناسان ما به صورت کامل بررسی شده اند طراحی می شود، بعد از آن لوگو توسط تیم خلاقیت از ابعاد گوناگون بررسی می شوند تا مطمئن شویم لوگوی طراحی شده قابلیت ثبت ، رقابت ، برندینگ ، تاثیر بر ذهن مخاطب و … را در داخل خود داشته باشد و بتواند تصویری خاص از برند شما باشد.

ویژگی های یک لوگو و آرم حرفه ای

  • منحصر به فرد بودن لوگو
  • به یاد ماندنی بودن لوگو
  • انعطاف پذیر بودن طرح
  • گویا بودن نشان
  • ساده بودن لوگو و آرم
  • آموزنده بودن طرح
  • ماندگاربودن آرم

اصول طراحی لوگو حرفه ای

انتخاب رنگ مناسب لوگو

ذهن انسان به محرک های بصری بسیار پاسخگو است و رنگ یکی از عوامل اصلی تعیین کننده در این واکنش است. شرکت ها می توانند از این واکنش ها برای تاکید بر پیام نام تجاری خود استفاده کنند.دانتخاب یک پالت رنگ یکی از تاثیر گذارترین گزینه هایی است که می توانید در هنگام توسعه زیبایی برند تجاری خود ایجاد کنید. انتخاب رنگ های درست آرم ، می تواند نقاط قوت کسب و کار شما را برجسته نماید
رنگ‌ها بهتر و آسان‌تر از نام‌ها یا علائم در ذهن ثبت می‌شوند و می‌توانند تمایلات و احساساتی دقیق و مشخص‌تر به ذهن منتقل کنند که حتی کلمات توان بیان آنها را به‌طور کامل ندارند. هر رنگی، از جمله سیاه و سفید، دارای پیامدهایی برای طراحی لوگو است.
همان طور که قبلا بارها اشاره کردیم رنگ باعث جذابیت می شود. اما یک طراح باید قبل از انتخاب رنگ در مورد اهمیت رنگ در تبلیغات آشنایی کامل داشته باشد. اگر طراح از روانشناسی رنگ آگاه باشد بهتر می تواند رنگ را براساس جایگاه یک برند و فرهنگ جامعه ای که برند در آنجا مشغول فعالیت می باشد و قشری که هدف اصلی هر برند می باشد انتخاب کند

انتخاب فونت مناسب لوگو

انتخاب فونت مناسب در لوگو تایپ میتواند موجب شکست یا پیروزی لوگو شما شود. طراحان لوگو اعتقاد دارند انتخاب فونت مناسب برای لوگو مثل انتخاب لباس مناسب برای مهمانی است. این مقایسه خیلی هم بیراه نیست. فکر کنید که لباس‌های شما چه نکته‌ای را در مورد شما منتقل می کنند. تایپوگرافی مناسب به بیان داستان و هویت برند شما کمک میکند. همچنین تأثیر لوگو را در هر زمان و هر کجا که مردم ببینند، افزایش میدهد.

لوگوی فارسی بهتر است یا انگلیسی؟

پاسخ این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد. تفاوت طراحی لوگوی فارسی و انگلیسی به نوع برند، شرکت، پیچیدگی، مدرن بودن به هم چسبیده بودن یا نحوه طراحی هر حرف که لوگو مورد نظر باید برای آن طراحی شود بستگی دارد. اما به صورت کلی میتوان گفت که اگر برندتان صرفا در ایران فعالیت می کند و خواهد کرد و مخاطبین شما هم صرفا ایرانی هستند و خواهند بود، بهتر است لوگو فارسی طرحی شود. در غیر این صورت طراحی لوگوی انگلیسی را نیز به انتخاب خود اضافه کنید.

نرم افزارهای طراحی لوگو

نرم افزار طراحی لوگو یک ابزار جادویی مخفی برای موفقیت در یک تجارت است. قطعا برای طراحی آرم حرفه ای به بهترین نرم افزار طراحی لوگو احتیاج است. افرادی که در زمینه طراحی لوگو و گرافیک فعالیت می کنند و یا در این زمینه تازه کار محسوب می شوند با نرم‌افزار های طراحی لوگوی بسیاری روبرو می‌شوند و ممکن است در ابتدا، برایشان این سوال یه وجود می آید که با کدام نرم افزار طراحی لوگو کار کنند؟

نرم افزارهای طراحی لوگو

ادوبی ایلوستریتور Adobe illustrator

اولین نرم افزاری که قرار است آن را معرفی کنیم یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه طراحی لوگو می باشد.شرکت ادوبی قطعا شرکت برتر در زمینه نرم افزارهای گرافیکی حال حاضر در دنیاست. ایلوستریتور یکی از بهترین نرم افزار طراحی لوگو برای مبتدیان است که دارای ویژگی های زیادی است که به شما این امکان را میدهد که در هر زمانی بتوانید به راحتی لوگو خود را طراحی کنید.

ادوبی فتوشاپ Adobe Photoshop

معروف ترین و دم دست ترین نرم افزار معرفی شده در این گروه فتوشاپ می باشد. این نرم افزاری همه کاره و برای تمامی کارهای گرافیست هاست فتوشاپ بهترین نرم افزار برای طراحی لوگو و پوستر نیست ولی برای حرفه ای شدن نیاز است. توصیه ما به شما این است که اگر می خواهید به صورت حرفه ای لوگو طراحی کنید ابتدا دوره مقدماتی فتوشاپ را گذرانده و پس از آن به صورت حرفه ای ایلوستریتور را آموزش ببینید

کورل دراو Corel draw

شرکت corel نیز مانند شرکت Adobe از پیشگامان تولید کننده نرم افزار های گرافیکی می باشد. CorelDRAW راه زیادی را در زمینه طراحی لوگو طی کرده است.مهم نیست اگر شما یک طراح مبتدی هستید یا یک طراحی حرفه ای آرم.کورل درا میتواند روند طراحی لوگو شما را به راحتی آب خوردن کند. همچنین از ویژگی خاص این نرم افزار می توان به سرعت بالای آن در تولید طرح اشاره کرد.