طراحی لوگو

برای شما لوگویی ساده، مفهومی، متمایز و خرفه‌ای خلق می‌کنیم.

طراحی لوگو حرفه‌ای یا آرم به دلیل آنکه در مدت کوتاهی تبدیل به یکی از مهمترین المان‌های هویت بصری شما می‌شود امری کاملاً تخصصی است. لوگو ایران با عینی سازی و به تصویر کشیدن ایده‌های طراحان، با توجه به خواسته شما و کاربری لوگو، نتایجی ماندگار و ارزشمند را خلق کرده است. ابتدا با انجام مشاوره‏‌های لازم نیازهای فعلی و آتی کارفرما شناسایی می‏‌گردد. سپس بر اساس آن تدوین و طراحی لوگو مناسب انجام می‌شود.


تعرفه طراحی لوگو مشاوره رایگان

مراحل سفارش طراحی لوگو در لوگو ایران

سفارش طراحی لوگو در لوگو ایران به صورت کاملا حرفه‌ای، تخصصی انجام می‌شود، هدف اصلی مجموعه شناسایی اهداف و خواسته‌ی مشتری و همراه کردن او برای ارائه بهترین طرح مطابق با نیاز وی می‌باشد. تمام مراحلی که برای سفارش طراحی نشان در این مجموعه باید صورت بگیرد عبارتند از: مشاهده نمونه کارها، برسی تعرفه طراحی، تماس با کارشناسان و تشریح سفارش خود، وایز %۵۰ هزینه تعرفه، تسویه حساب کامل و تحویل طرح نهایی.

نمونه سفارش‌های انجام شده

پذیرای صدای گرم شما هستیم .
تیم ما از پاسخ دادن به سوالات شما و مشاوره دادن به شما خوشحال می شود.

03145246312 - 09139138224

آنچه ما را در طراحی لوگو برجسته تر می‌کند

متمایز بودن

متمایز بودن بودن یک لوگو باعث ایجاد تمایز با سایر رقبا می‌شود. بنانر این لوگوی شما باید منحصر به فرد و برای شما و مختص هدف شما باشد.

ساده بودن

طراحی اثربخش یک آرم در سادگی آن نهفته است. سادگی یک لوگو را قابل تشخیص، در خاطر ماندگار و تطبیق‌پذیر می‌کند.

رنگ بندی

در طراحی لوگو کمتر از چهار رنگ استفاده‌شده باشد البته تأثیرگذاری لوگوهایی که حداکثر با دو رنگ طراحی می‌شوند به‌مراتب بیشتر هستند.

ماندگار بودن

لوگوی یک برند و کسب‌وکار، باید تاریخ انقضا نداشته باشد. بهترین طراحی لوگو برای شرکت شما در آینده نیز، زیبایی خود را حفظ می نماید.

طراحی نشان را دست کم نگیرید

طراحی آرم هر شرکت یکی از گرانبهاترین و ارزشمندترین الزامات هر شرکت جهت شروع بازاریابی و فروش می‌باشد. هیچ وقت به سادگی از روی طراحی لوگو رد نشوید. نشان اولین چیزی است که در حافظه بصری مخاطبان از شما شکل می گیرد. طراحی لوگو از مهمترین اقدامات در برندسازی محسوب می شود. طراحی ارزان آرم یکی از ابتدایی ترین کارها است که توسط طراحان گرافیک انجام شده و هر چه قیمت طراحی آرم بیشتر باشد کیفیت کار به مراتب بیشتر خواهد بود . از نشان برای درج در سایت ، ست اداری ، بنر و کارت ویزیت و ... استفاده می شود. پس اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید کسب وکارتان را حرفه‌ای شروع کنید و یا می‌خواهید همین امروز گذشته اشتباه را تغییر دهید با ما تماس بگیرید

لوگو چیست؟

بصورت خیلی ساده، لوگو نمادهایی از متن و تصاویر هستند که به ما در شناسایی برند های مورد علاقه مان کمک می کند. یک آرم خوب، سنگ بنای نام تجاری شماست. این به مشتریان کمک می کند تا بدانند که چه کاری انجام می دهید، چه کسی هستید. این یک مسئولیت بزرگ در یک تصویر کوچک است.

چگونه لوگو حرفه ای طراحی کنیم

آیا تا به حال یک نام تجاری بزرگ بدون نشان دیده اید؟ نه؟ نشان تاثیر زیادی بر مشتریان خواهد گذاشت که برند شما را درک کنند. بنابراین طبیعتا، شما می‌خواهید آرم حرفه‌ای داشته باشد. اما چطور می توان یک لوگو حرفه‌ای طراحی کنیم؟
طراحی گرافیک دنیای پیچیده‌ای دارد، که اقلب احتیاج به مهارت بسیار زیادی می‌طلبد. این روزها ​لحظه به لحظه شرکت‌های جدیدی به ثبت می‌رسند، سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی جدید تاسیس می‌شوند، افراد مختلف در حرفه‌های متفاوت مشغول به‌کار می‌شوند و در بسیاری از این موارد نیز، این کسب‌وکارها نیازمند نشان، علامت تجاری و هرگونه نماد دیگری برای معرفی خود به بازار و مشتریان هستند. پس برای طراحی یک لوگوی حرفه ای با کارشناسان ما در لوگو ایران تماس بگیرید.

زمانی که ما برای ساخت لوگو ی شرکت خودمان در اینترنت جستجو می کنیم تا بهترین شرکت طراحی لوگو حرفه‌ای را بیابیم، باید به چه مواردی توجه کنیم تا بهترین طراح لوگو ایران پیدا کرد. طراحی نشان یا آرم فراتر از یک طراحی گرافیک زیباست. باید سایت طراحی لوگو یی را بیابید که گرافیک لوگو را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. طراحی لوگو حرفه‌ای نیازمند طراحان و گرافیست های قدر است، که علاوه بر خلاقیت در زمینه طراحی گرافیک توانایی ایده پردازی، شناخت برند و مفهوم سازی لوگو را نیز داشته باشند. لوگو ایران مفتخر است که با داشتن تیم طراحی قدرتمند اعم از طراح گرافیست، ایده پرداز و مدیر برندینگ سفارش طراحی لوگو و آرم شرکت یا موسسه تان را به صورت حرفه ای، طراحی، دیزاین و پیاده سازی کنند. همچنین کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند