آموزش طراحی لوگو با Illustrator

لوگوی Bridgestone
تاریخچه لوگوی Bridgestone
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
تاریخچه لوگوی skype
تاریخچه لوگوی skype
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
طراحی لوگو با Illustrator

آموزش طراحی لوگو با Illustrator

اگر تصمیم به یادگیری طراحی لوگو با Illustrator گرفته‌اید، قطعا باید کار را از ابتدای آن آغاز کنید. این ابزار در کنار قدرت زیاد، پیچیدگی زیادی نیز دارد. ایلاستریتور یکی از نرم افزارهای اختصاصی از شرکت ادوبی (Adobe Systems) است که عمدتا برای طراحی گرافیکی به کار می رود، امکانات و ابزارهای این نرم افزار، به طراحان اجازه می‌دهد تا طرح‌های گرافیکی خود را به شکل پویا و با فرمت وکتور (Vector) خروجی بگیرند.

چرا طراحی لوگو با Illustrator

برای طراحی لوگو روش های گوناگونی موجود دارد. به طور معمول اولین مرحله‌ی طراحی لوگو با پیاده سازی ایده‌ روی کاغذ آغاز می‌شود و سپس به کمک یک نرم افزار کار طراحی لوگو این ادامه میابد. یکی از نرم افزار‌های به نام در این حوزه، نرم افزار Adobe Illustrator می‌باشد. این نرم افزارتوانایی های چشم گیری برای ایجاد پویایی در طرح را دارا می‌باشد و به همین جهت گرافیست‌های بسیاری از آن به عنوان یک ابزار قدرتمند برای کار طراحی یاد می‌کنند.
در این جلسه مدرس به کمک نرم افزار ادوبی ایلستلوتر یک لوگوی ساده را طراحی می‌کند.

پیشنهاد می کنم این مطلب را حتما بخوانید: روش های حرفه ای طراحی لوگو

آموزش ویدیویی طراحی لوگو پروژه محور

در حال حاضر بهترین روش برای یادگیری طراحی گرافیکی بخصوص لوگو، آموزش پروژه محور است. یعنی اینکه شما طراحی لوگو را به کمک پروژه های متفاوت بیاموزید. مراحل طراحی این لوگو بسیار ساده است و آشنایی اندکی با نرم افزار ایلوستریتور می‌تواند شما را در پیشبرد هر چه بهتر این آموزش یاری نمایید.

پیشنهاد می کنم این مطلب را حتما بخوانید: چگونه طراح لوگو حرفه ای شویم