قیمت طراحی لوگو و تعرفه طراحی آرم

قیمت طراحی لوگو و تعرفه طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو و تعرفه طراحی لوگو بر اساس گستردگی کار اجرایی می تواند متغییر باشد. طراحی لوگو یکی از آن دسته فعالیت هایی است که چون با سلیقه مشتری از یک طرف و از طرفی دیگر با هنر شخصی، شخص طراح در ارتباط می باشید نمی توانید رقم مشخصی برای آن در نظر گرفت و برآورد مناسبی در این خصوص داشت.انجمن طراحان گرافیک با کارشناسی هایی، تعرفه های مشخصی برای این فعالیت در حوزه های مختلف از جمله تعرفه طراحی آرم در نظر گرفته اند که متاسفانه به هیچ وجه مورد قبول عموم قرار نمی گیرد. از آنجا برخی سفارش دهنده ها خروجی کار یک طراح آرم را یک تصویر بعضاً دوسانت در دوسانت می بینند گمان می کنند این کار بسیار ساده است و برایشان دور از انتظار است که چند میلیون تومان پول را صرف این موضوع نمایند.

تعرفه طراحی لوگو در لوگو ایرن

تیم گرافیگ لوگو ایران با توجه به تجربیات فراوان و گردآوری سلایق متفاوت و همچنین با داشتن سابقه و نمونه کارهای معتبر طراحی لوگو، نشانه نوشتاری (لوگو تایپ یا مونو گرام) توانسته است به درک بالایی از خواسته های مشتریان خود دست پیدا کند. از این رو لوگو ایران با در نظر گرفتن موارد ذگر شده، برای طراحی لوگو تعرفه ای را به شرح ذیل در نظر گرفته است.

طراحی لوگو را دست کم نگیرید

طراحی آرم هر شرکت یکی از گرانبهاترین و ارزشمندترین الزامات هر شرکت جهت شروع بازاریابی و فروش می باشد. هیچ وقت به سادگی از روی طراحی لوگو رد نشوید. لوگو اولین چیزی است که در حافظه بصری مخاطبان از شما شکل می گیرد. طراحی لوگو از مهمترین اقدامات در برندسازی محسوب می شود. طراحی ارزان آرم یکی از ابتدایی ترین کارها است که توسط طراحان گرافیک انجام شده و هر چه قیمت طراحی آرم بیشتر باشد کیفیت کار به مراتب بیشتر خواهد بود . از لوگو برای درج در سایت ، ست اداری ، بنر و کارت ویزیت و ... استفاده می شود. پس اگر شما از آن دسته افرادی هستید که می خواهید کارهایتان را حرفه ای شروع کنید و یا می خواهید همین امروز گذشته اشتباه را تغییر دهید با ما تماس بگیرید