تعرفه قیمت طراحی لوگو و طراحی گرافیک

استعلام هزینه‌های خدمات طراحی گرافیک

خدمات طراحان گرافیک از نظر خدمات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بسیار با ارزش است از این رو شایسته است تا قیمت گذاری از روش درست، دقیق و مشخصی برخوردار باشد. ما همواره سعی می‌کنیم تا بهترین ترندهای جدید طراحی، گرافیک و همچنین بهترین تعرفه طراحی را برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنیم. تعرفه ارائه شده طراحی گرافیک، پیشنهادهای کارشناسی شده‌ای برای قیمت گذاری دقیق و درست خدمات حرفه‌ای ماست.

بررسی نمونه کارها مشاوره رایگان

تعرفه طراحی لوگو

تیم گرافیگ لوگو ایران با توجه به تجربیات فراوان و گردآوری سلایق متفاوت و همچنین با داشتن سابقه و نمونه کارهای معتبر طراحی نشان، توانسته است به درک بالایی از خواسته های مشتریان خود دست پیدا کند. از این رو این مجموعه با در نظر گرفتن موارد ذگر شده، برای طراحی لوگو تعرفه‌ای را به شرح ذیل در نظر گرفته است.

قیمت طراحی لوگو بر اساس گستردگی کار اجرایی می‌تواند متغییر باشد. طراحی نشان یکی از آن دسته فعالیت‌هایی است که چون با سلیقه مشتری از یک طرف و از طرفی دیگر با هنر شخصی، شخص طراح در ارتباط می‌باشید نمی‌توانید رقم مشخصی برای آن در نظر گرفت و برآورد مناسبی در این خصوص داشت.انجمن طراحان گرافیک با کارشناسی‌هایی، تعرفه های مشخصی برای این فعالیت در حوزه های مختلف از جمله تعرفه طراحی آرم در نظر گرفته‌اند که متاسفانه به هیچ وجه مورد قبول عموم قرار نمی‌گیرد. از آنجا برخی سفارش دهنده ها خروجی کار یک طراح لوگو را یک تصویر بعضاً دوسانت در دوسانت می‌بینند گمان می‌کنند این کار بسیار ساده است و برایشان دور از انتظار است که چند میلیون تومان پول را صرف این موضوع نمایند.

سایر خدمات در زمینه طراحی نشان